Close

Bugün

Kurulduğu zamandan bu yana sürdürdüğü projelerde dayanıklılık, hatasız işçilik, taahhüt ettiği zamanda ve eksiksiz teslim prensipleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyüyen Kacaroğlu İnşaat ayrıcalıklı yaşam alanları inşa etmeye devam etmektedir.

Konsept Seyrek Projesi İzmir Menemen İlçesi Seyrek Köyü’nde Bakırçay Üniversitesi kampüsüne 200 m mesafede konuşlanmış bölgeye hareket kazandıracak özenle planlanmış farklı bir projedir. Proje, Kacaroğlu’nun kaliteli inşaat prensibini devam ettirecektir. Özel iç ve dış dizaynı ile iz bırakacak bir proje olup, açık havuzu, fitness salonu, teras kafesi ile yaşayanların tüm ihtiyaçlarını şehir merkezine ulaşmaya gerek kalmadan karşılayacak karma bir yaşam projesidir.

Proje, kullanışlı iç dizaynları ile optimum bir yaşam alanı sunmakta ve her dairede geniş cam dizaynları aydınlık bir yaşam keyfi yaratmaktadır. Proje, 3 kat ve her katta 18 daireden oluşmakta olup, 4 tip daire dizaynı içermektedir.

Konsept Seyrek’in açık alanları ve havuz keyfinin yaşattığı ayrıcalık 24 saat güvenlik ile buluşunca daha da keyifli bir hal alıyor. Mağazaları, kafeleri, marketleri ve tercihe göre yararlanılabilecek residence hizmeti yaşayanlara beş yıldızlı konfor sunuyor.